شناسه خبر : 3738
۷ بهمن ماه ۱۳۹۴

نماینده مردم در خانه ملت بر تلاش خود برای ارتباط مستقیم و بی واسطه با مردم سراسر شهرستان تویسرکان تأکید کرد.

دکتر مفتح در این باره گفت: تمام تلاش و همت خود را در سفر به شهرستان به کار بسته ام تا ارتباط بی واسطه با شهروندانبرقرار نمایم و اگر شخصی تقاضایی از من دارد بتواند بدون سفارش به دیگری و به طور مستقیم با خودم در میان بگذارد. طرح روستا گردشی یکی از اقدامات مهم در این زمینه بود.

وی گفت: مفتخرم که اعلام کنم در همین مدت نمایندگی، در قالب این طرح تمام روستاهای شهرستان را حداقل یک بار بازدید کرده و با مردم آن نشست داشتیم. البته این سفرها سفرهایی نبوده که فقط از آن روستاها گذری کرده باشیم. این سفرها با اطلاع قبلی در زمان و مکان مشخص و به منظور پیگیری درخواست های مردمی به همه این عزیزان اطلاع رسانی شده است. در عمده این سفرها، فرماندار، بخشداران و مسئولین ادارات شهرستان را با خود همراه داشتیم تا در صورت نیاز به درخواست های مردمی پاسخ داده شود و یا پیگیری ان در دستور کار قرار بگیرد.

دکتر مفتح رسیدگی به امور مردم در شهرها را نیز از وظایف خود دانست و توضیح داد: در قالب طرحی دیگر با عنوان محله گردشی نیز هر هفته شب های جمعه با حضور امام جمعه ارزشمند و پربرکت شهرستان، حجت الاسلام موحدی در محلات شهرستان حضور یافتیم و از نزدیک با مردم دیدار داشتیم.

وی تأکید کرد: همراهی و هم گامی های امام جمعه ارزشی شهرستان و همینطور فرماندار پرتلاش و بومی جناب آقای مومیوند در مسیر خدمت به مردم بسیار راهگشا خواهد بود.

Share on FacebookEmail this to someonePrint this pageTweet about this on TwitterShare on Google+
برچسب ها
در همین زمینه بخوانید ...